Kategorie: Wszystkie | Darmowy ebook | Dieta | Fitness | Motywacja | Uroda | Zdrowie
RSS
piątek, 15 lipca 2011
Colostrum (siara) jest to pierwsze mleko matki, które jest podawane nowonarodzonemu dziecku. Zapewnia mu ochronę przed wszelkiego rodzaju zarazkami. Od właściwego mleka matki różnie się tym, że zawiera kilkukrotnie więcej białek, które są mało odżywcze. Jednak biorą one proces w dojrzewaniu jego układu pokarmowego. Najważniejszym składnikiem colostrum są przeciwciała jest ich tam bardzo dużo (IgA, do 5 mg/ml). Jeżeli przyjrzymy się statystykom to rzadko, kiedy nowonarodzone dziecko choruje na przeziębienia.
piątek, 11 lutego 2011
Ile razy dokonywałaś w swoim życiu prawdziwej rewolucji? Mówiłaś sobie, że od tej pory wszystko się zmieni, że Twój styl życia będzie zdrowszy i lepszy, a Twoja sylwetka będzie wzbudzała powszechny podziw? Czas jednak pokazywał, że nie było to takie proste, jak się wydawało.
poniedziałek, 07 lutego 2011
Autorem artykułu jest Agnieszka Wołowiec

Ludzkość od wieków poszukuje kamienia filozoficznego wierząc, że dzięki niemu znajdą sposób na nieśmiertelność. Dziś z pomocą przychodzi nauka, która udowadnia, że aktywność fizyczna, zdrowe jedzenie, relaks i drobne przyjemności to klucz do utrzymania ciała i umysłu w dobrej kondycji przez długie lata.
czwartek, 03 lutego 2011
Każdemu wiadomo ze ćwicząc spalamy kalorie, oczywiście ma to również zastosowanie w diecie Dukana. Ćwiczenia maja zbawienny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. Kształtują mięśnie, spalają tkankę tłuszczowa przez co wysmuklają nasz sylwetkę, oraz poprawiamy swoją kondycję.
środa, 05 stycznia 2011
Zasada jest prosta im mniej kalorii tym mniej kilogramów. Ale głodzenie się i odmawianie sobie ulubionych przekąsek doprowadzi tylko do tego że bedziesz chodziła głodna. Dużo lepszym rozwiązaniem jest obcięcie paru kalorii z każdego posiłku a także zrobienie podmianki niektórych kalorycznych składników na lżejsze.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20